فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضايی

با توجه به اعلام زمان ثبت نام فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضايي از سوی قوه قضائیه در سراسر کشور از حقوق دانان بسیجی که آمادگی ایجاد دفتر خدمات الکترونیک قضایی و ارائه خدمات مرتبط را دارند

با توجه به اعلام زمان ثبت نام فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضايي از سوی قوه قضائیه در سراسر کشور از حقوق دانان بسیجی که آمادگی ایجاد دفتر خدمات الکترونیک قضایی و ارائه خدمات مرتبط را دارند دعوت به همکاری می گردد. مهلت ثبت نام از مورخه ۰۱/۰۴/۱۳۹۵ لغايت ۳۱/۰۴/۱۳۹۵ به مدت ۳۱ روز مي­باشد. ثبت نام فقط از طریق سامانه www.adliran.ir انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان با توجه به اعلام زمان ثبت نام فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضايي از سوی قوه قضائیه در سراسر کشور از حقوق دانان بسیجی که آمادگی ایجاد دفتر خدمات الکترونیک قضایی و ارائه خدمات مرتبط را دارند دعوت به همکاری می گردد. مهلت ثبت نام  از مورخه ۰۱/۰۴/۱۳۹۵ لغايت ۳۱/۰۴/۱۳۹۵ به مدت ۳۱ روز مي­باشد. ثبت نام فقط از طریق سامانه www.adliran.ir انجام می شود.

علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان در اطلاعیه شماره ۲ از طریق سامانه www.adliran.ir  قابل دریافت است.پاسخ گویی به سوالات تنها از طریق شماره تلفن ۶۳۹۷۴۰۴۸ امکان پذیر است و به هیچ عنوان به مراجعات حضوری و یا تماس با تلفن‌های غیر مرتبط پاسخ داده نمی‌شود.   

مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده با متقاضی می باشد و در صورت اشتباه یا مغایرت اطلاعات به تقاضای وی ترتیب اثر داده نخواهد شد. نام نويسي در اين مرحله به معني تاييد صدور مجوز نمي باشد و متعاقباً نسبت به تاييد صلاحيت و اطلاع رساني از طريق سامانه مذکور اقدام خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.