شناسه : 25054
س., 10/13/2020 - 21:53
نویسنده : adminqom


در این دیدار که به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان قم صورت گرفت مسؤل بسیج مهندسین صنعت با اشاره به موانع موجود در تولید خواستار تسریع قضایی در پرونده های موجود در این خصوص شد.
جناب سرهنگ نیکوکلام با اشاره به پایش صورت گرفته تصریح کرد : در بعضی پرونده ها احکام صادره منجر به تعطیلی واحد تولیدی می شود که این امر علاوه بر توقف چرخه تولید سبب بیکاری جمعی کارگران شده و باعث مشکلات عدیده در جامعه می گردد.

در ابتدای این دیدار جناب سرهنگ کاظمی مسئول بسیج حقوقدانان استان قم ضمن اشاره به مشکلات حقوقی موجود در واحد های تولیدی در همکاری حقوقی با صنایع موجود در استان تصریح کرد :
بسیج حقوقدانان استان قم کمال همکاری خود را با دستگاه قضایی داشته و می تواند به عنوان بازوی مشورتی حقوقی طرح صنعت یار ایفای نقش کند.

دادستان محترم عمومی و انقلاب قم با اشاره به  پرونده‌های موجود قضایی در مورد صنایع تولیدی و کارخانجات استان در دادگاه ها اذعان داشت:
این حجم پرونده و مشکلات قضایی موجود بیشتر به جهت عدم آشنایی تولیدکنندگان به قوانین و مقررات مربوطه می باشد.
حجة الاسلام غریب در ادامه افزود : دستگاه قضایی‌ضمن اجرای قوانین و مقررات و اهتمام خود را نسبت به استمهال به بدهکاران و سایر طرق قانونی دیگر سعی در فعال نگه داشتن چرخه تولید دارد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید